dieta wegańska

Aneta wytłumaczyła, że w takim daniu łatwo jest zakamuflować nieświeżość jedzenia, poprzez dodanie na przykład dużej ilości przypraw. Be to dieta , która powstała z myślą osobach, które stosując dietę wegetariańską dopuszczają spożywanie produktów mlecznych, jaj oraz miodu. Podstawą jadłospisu są: chude mięso, ryby, warzywa, owoce oraz produkty zbożowe." - czytamy w opisie diety na stronie.

Dieta owocowa-warzywna nad morzem to program dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi jako skuteczne leczenie chorób. Podstawą kuracji jest oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, co sprawia, że zostają w nim uruchomione mechanizmy naprawcze. Dieta ta dostarcza dziennie tylko od 1 -1 kcal, jednocześnie zawierając wszystko to, co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania oraz oczyszczenia organizmu ze szkodliwych związków i metali ciężkich.

Są to takie dni, w których nie ma bata żeby się poddać, ale jednocześnie człowiek cały czas myślami jest już na wychodzeniu i przez to już to jedzenie postne zaczyna przytłaczać. Proponowana przez nas dieta bazująca na warzywach i owocach będzie znakomitym sposobem na zresetowanie organizmu - zostanie on oczyszczony z toksyn i odzyska naturalną równowagę. diecie dr słyszałam już od jakiegoś czasu, ale nigdy nie przyjrzałam się jej bliżej, aż do czasu rozmowy z przyjaciółką, która to mi ją poleciła.