dieta pudełkowa

Dla uzyskania trwalszych efektów warto pomyśleć nad prowadzeniem jeszcze przez 2-3 tygodnie łagodniejszej formy diety oczyszczającej, np. diety wegetariańskiej, która pozwoliłaby na stabilizację efektów uzyskanych w etapie ścisłej detoksykacji. Istotnym elementem oczyszczania jest także wypijanie każdego dnia odpowiedniej ilości płynów nawadniających. Jeżeli wynik testu wyszedł pozytywny, a organizm nie radzi sobie z nadmiarem toksyn lub zdajesz sobie sprawę, że prowadzisz niezdrowy styl życia, warto rozważyć rozpoczęcie diety detoksykującej.

Z dietą warzywno-owocową dr odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw, odbudujesz dobrą kondycję organizmu, poprawisz wygląd swojej skóry, zwalczysz poczucie zmęczenia, ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność. Drugim etapem jest wychodzenie z diety, w postaci spożywania nisko-przetworzonych, typowych dla naszej szerokości geograficznej produktów. Organizm na początku wydala nadmiar wody, następnie jako pokarm zużywa niepotrzebne zapasy typu tłuszcz czy złogi, ostatecznie pobudzając do aktywności komórki zdrowe (co z kolei wpływa na poprawę kondycji skóry i włosów).

Dieta w wydaniu spa nie przynosiła żadnych skutków ubocznych dobrych czy złych charakterystycznych dla diety dr oprócz zrzucenia ok.3 kg co nie jest trudne przy jedzeniu przez tydzień samych bezskrobiowych warzyw. Najlepszym sposobem, aby przekonać się, czy taka dieta jest dla kogoś odpowiednia, to wypróbowanie jej przez przynajmniej 1 dni i wtedy podjęcie decyzji. W kontekście tych doświadczeń powiedzenie „Jesteś tym, co jesz” nabiera nowego wymiaru i staje się mantrą, której warto pamiętać, zwłaszcza, gdy sięgamy po jedzenie nie mające żadnej wartości dla naszego organizmu, a tak właściwie dla nas.

Źle zbilansowana dieta wegańska zwiększa ryzyko pojawienia się anemii, krzywicy, osteomalacji i osteoporozy, niedożywienia białkowego, woli tarczycowych, zaburzeń neurologicznych, zaburzeń miesiączkowania, biegunek (w wyniku nadmiaru błonnika w diecie), a u dzieci, w skrajnych przypadkach, może prowadzić do niedorozwoju fizycznego i umysłowego. Na szczycie piramidy znajdują się produkty, których spożycie należy ograniczyć (ale nie wykluczyć!), tj. cukier, miód (jeśli ktoś uznaje, że to nie jest produkt pochodzenia zwierzęcego) oraz kawa i herbata. Tak wygląda dieta oczyszczająca a raczej sposobny na oczyszczenie organizmu, które poleca sama.

Porcje nie są duże, ale kiedy jemy często, w przypadku tej diety, co trzy godziny, nie jesteśmy głodni. Catering to świetna sprawa i to w sumie nie tylko dla osób, które chcą się nieco odchudzić. W cateringu 1 oferujemy program 1 dedykowany kobietom w ciąży, który zapewnia odpowiednią energetyczność otrzymywanych posiłków i spełnia zapotrzebowanie na poszczególne witaminy oraz makro- i mikroelementy kobiety ciężarnej, a także zapewnia eliminację wyżej opisanych produktów.